Informacje
2024-06-20

Pochwal się swoją twórczością!

olaż skada się z siedmiu obrazów. Dwa z nich to abstrakcyjne obrazy przedstawiające kompozycje figur geometrycznych w żywych, jaskrawych kolorach. Trzy obrazy przedstawiają pejzaże: na jednym widoczne dwa drzewa, o pełnych, zielonych koronach, pomiędzy nimi w trawie stoi jeleń, na tle błękitnego nieba lecą wielobarwne motyle. Kolejny pejzaż utrzymany w pastelowych kolorach to zbliżenie na białe, żółte, fioletowe i niebieskie krokusy. W tle widać górskie zbocza pokryte śniegiem, na błękitno-różowym niebie widoczny jest fragment słońca. W dolnym lewym rogu kolażu pejzaż przedstawiający piaszczystą skarpę, na szczycie której, na tle mocno niebieskiego nieba namalowane drzewa o pomarańczowych koronach i ciemnych pniach. Po prawej stronie pejzażu znajduje się fragment obrazu przedstawiającego pawia o rozłożonym fantazyjnym ogonie, obraz utrzymany w kolorach błękitu, żółci, szarości.

Malujesz, fotografujesz, zajmujesz się rękodziełem lub masz inną ciekawą pasję? Dołącz do największej internetowej galerii sztuki osób z niepełnosprawnością!

Od kilku lat prezentacja i promocja twórczości osób z niepełnosprawnością jest nieodłącznym elementem Wielkiej Gali Integracji. Tak będzie również w tym roku! Zanim jednak pokażemy Wasze prace przed publicznością w Arenie Ursynów, chcemy je zaprezentować w naszej wyjątkowej internetowej galerii. Wybrane zdjęcia prac będziemy również regularnie publikować na portalu Niepelnosprawni.pl, Integracja.org oraz na Facebooku Integracji.

Technika, tematyka oraz ilość prac jest dowolna. Czekamy na wasze obrazy, rysunki, komiksy, kolaże, hafty, rzeźby, rękodzieło, fotografie, wiersze, grafiki komputerowe, a także zdjęcia pokazujące Wasze pasje i hobby, na prace indywidualne i grupowe, wykonane przez uczestników zajęć warsztatowych, uczniów, jak i te tworzone w domowym zaciszu.

Jak się zgłosić?

Aby przesłać do nas swoją twórczość – wystarczy wejść na stronę https://tworczosc.integracja.org i kliknąć na pomarańczowy przycisk „DODAJ PRACĘ”, podać swój adres e-mail, zaznaczyć niezbędne zgody i dodać do galerii dowolną ilość swoich prac. Po naszej weryfikacji, prace pojawią się na stronie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: tworczosc@integracja.org


Dofinansowano ze środków: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Fundacji Orlen
Partnerzy: BNP Paribas, Polpharma, Fundacja PKO Banku Polskiego, Coloplast
Patronat medialny: Program 1 Polskiego Radia, portal Niepelnosprawni.pl 

 


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Na zdjęciu widoczne są dwie ręce. Wyglada to tak, jak gdyby ktoś pomagał drugiej osobie wstać, podając jej dłoń.
Chcesz poprzeć powstanie ustawy o mieszkalnictwie wspomaganym? Weź udział w ankiecie
Co będzie z moim dzieckiem, gdy umrę – to pytanie od lat zadają sobie opiekunowie osób z niepełnosprawnością.  rozwiązaniem dla tej grupy może być systemowe mieszkalnictwo wspomagane.  Jeśli chcesz wesprzeć działania na rzecz wprowadzenia tego rozwiązania, możesz wziąć udział w ankiecie.
WIĘCEJ..
Wiceminister Krasoń: osoby z rzadkimi chorobami genetycznymi będą miały stałe orzeczenia
Osoby z diagnozami genetycznych chorób rzadkich oraz z Zespołem Downa nie będą musiały co kilka lat potwierdzać orzeczenia o niepełnosprawności.
WIĘCEJ..
Zdjęcie z protestu. Transparent z napisem: Polski Język Migowym językiem urzędowym
Protest Głuchych w Warszawie: za 215 zł nie da się żyć
W piątek (04.04.) ulicami Warszawy przeszedł Protest Głuchych. Zebrali się na nim Głusi z całej Polski i wspólnie bili w bębny, krzyczeli, dęli w gwizdki, a nawet uderzali łyżkami w garnki. „Nie damy się uciszyć” – migali.  Ostatni tego typu protest odbył się w Polsce w 2013 roku, czyli aż 12 lat temu.
WIĘCEJ..
Nasi Partnerzy