Informacje
2024-10-24

Człowiek bez barier 2024 – głosowanie na Nagrodę Publiczności

Obraz przedstawia kolaż złożony z kółek ustawionych w kilku rzędach, niektóre z nich są pomarańczowe, w pozostałe wpisane są portrety 20 nominowanych do Nagrody Publiczności. W prawym górnym rogu na pomarańczowym prostokącie napis Głosowanie Nagroda Publiczności, poniżej logotyp konkursu Człowiek bez barier 2024, w literę

Rozpoczynamy kategorię konkursową, w której głos należy do Państwa. Spośród 20-tki półfinalistów mogą Państwo wybrać swojego Człowieka bez barier!

Trwa kolejna, 22. edycja Konkursu Człowiek bez barier. Laureatów wybiera nie tylko Kapituła konkursu, która przyznaje tytuł: „Człowieka bez barier 2024”, wyróżnienia, tytuł dla „Młodego Człowieka bez barier 2024” oraz po raz pierwszy w historii konkursu „Senior bez barier", ale też Czytelnicy portalu Niepelnosprawni.pl oraz magazynu „Integracja”, którzy w internetowych plebiscytach co roku wybierają laureatów Nagrody Publiczności oraz „Osobowość internetowa”.

Dziś na stronie konkursu rozpoczynamy głosowanie na Nagrodę Publiczności. Głosowanie trwa od 24 października do 6 listopada (do godziny 12:00).

Co zrobić, żeby oddać głos?

  1. Wejdź na stronę konkursu: https://cbb.integracja.org/glosowanie/22
  2. Wybierz kandydata, na którego chcesz zagłosować.
  3. Kliknij przycisk GŁOSUJ zlokalizowany przy jego sylwetce.
  4. Podaj aktywny adres e-mail, na który wyślemy wiadomość z linkiem potwierdzającym Twój udział w głosowaniu. Uwaga! JEDEN ADRES E-MAIL może być wykorzystany tylko raz w trakcie trwania głosowania!
  5. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową (także foldery SPAM, powiadomienia, inne etc.) i kliknij w link potwierdzający udział w głosowaniu – dopiero wtedy Twój głos zostanie dodany.

Regulamin głosowania w Konkursie „Człowiek bez barier 2024” dostępny jest na stronie konkursu w zakładce Regulaminy.

Finałowa Gala konkursu odbędzie się 3 grudnia w Zamku Królewskim, gdzie poznamy wszystkich laureatów wyłonionych przez Kapitułę i w głosowaniach internetowych.

 


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Widok z góry na budynek Eko Farmy.
Powstaną nowe mieszkania treningowe dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Pod Siedlcami powstanie Eko Farma
Czarna dziura – tak wielu opiekunów osób z niepełnosprawnością opisuje ofertę dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Bardzo brakuje rozwiązań dla osób, które zakończyły edukację. Ten problem dostrzega Fundacja Leny Grochowskiej.
WIĘCEJ..
Wiceminister Krasoń: osoby z rzadkimi chorobami genetycznymi będą miały stałe orzeczenia
Osoby z diagnozami genetycznych chorób rzadkich oraz z Zespołem Downa nie będą musiały co kilka lat potwierdzać orzeczenia o niepełnosprawności.
WIĘCEJ..
Zdjęcie poglądowe. Dwie osoby widziane od tyłu. Jedna z nich jest na wózku.
ZUS: w maju rusza wypłata dodatku dopełniającego do renty socjalnej
Od maja osoby uprawnione do renty socjalnej, które są całkowicie niezdolne dopracy oraz do samodzielnej egzystencji będą otrzymywać dodatek dopełniający do swojego świadczenia. ZUS wypłaci go wraz z rentą, z wyrównaniem od stycznia.
WIĘCEJ..
Nasi Partnerzy